Ve spolupráci se společností Comgate zavádíme platby kartou a expresní převod pro okamžitou úhradu Vašich objednácek v eshopu.
V naší nabídce máme exkluzivní plyšové medvídky a jiná zvířátka od firmy AURORA. Ta je světovým lídrem ve výrobě kvalitních plyšových hraček pro děti i dospělé. Více informací o této firmě naleznete v popisu příspěvku po kliknutí na tlačítko "číst více".
Nově upravujeme ceník dopravy tak, aby byl pro Vás atraktivnější. Můžete volit několik možností dopravy v cenách od 0 do 149 Kč. Více informací získáte po kliknutí na tlačítko "Číst více"
Jelikož jsme milovníky květin a rádi objevujeme nové a zajímavé druhy, rozhodli jsme se postupně připravit krátký seriál o růžích, který by vám měl přiblížit jejich hlavní charakteristiky. V prvním díle si představíme exkluzivní anglické růže od pěstiele Davida Austina. Pro celý text příspěvku klikněte na tlačítko "Číst více"
Potřebujete kytici ihned, máte jasný rozpočet a nemáte čas na dlouhé vybírání? Pak přesně pro Vás je naše nová služba "Kytice podle floristy." Jednoduše zadáte cenu kytice a náš zkušený florista Vám uváže krásný pugét z aktuálně dostupných květin. Samozřejmě můžete specifikovat barevnou kombinaci, preferované květiny nebo událost, pro kterou je kytice vybírána. Vše bude připraveno maximáně do 3 hodin od objednání (v otevírací době provozovny).
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)